Pragniemy poinformować, że Przychodnia GOYA Medical w okresie obecnego stanu zagrożenia epidemicznego jest otwarta i dostępna do Państwa dyspozycji. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się w pierwszej kolejności chorych wymagających pilnej opieki zdrowotnej w ramach zakresu naszej działalności.

Pacjenci umawiający lub potwierdzający wizytę w GOYA Medical, będą pytani o występowanie objawów infekcji ( t.j. gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni, ogólne osłabienie) oraz pobyt w ciągu ostatnich 14 dni na terenach zagrożonych transmisją koronawirusa.

Wprowadzone zalecenia wiążą się z ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19). W przypadku pojawienia się objawów infekcji u Państwa lub Państwa bliskich, serdecznie prosimy o niezgłaszanie się do Przychodni oraz o telefoniczne przesunięcie terminu wizyty. Podczas wizyty w GOYA Medical wszyscy pacjenci są proszeni o umycie i dezynfekcję rąk. Ponadto w naszej Przychodni zintensyfikowaliśmy regularną dezynfekcję powierzchni ze szczególnym uwzględnieniem klamek, blatów i krzeseł.

W poczekalni Przychodni GOYA Medical zainstalowaliśmy dodatkowy system filtracji i oczyszczania powietrza iQAir HealthPro 250.

Uprzejmie prosimy o ograniczenie wizyt osób towarzyszących (szczególnie po 70 roku życia) oraz dzieci.

Zwracamy się ponadto do Państwa o wykonywanie płatności elektronicznie – karta, telefon, BLIK.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie.